Xsara kinkiet 1xE27 brązowy patynowany 1178
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet ze szklanym kloszem w kolorze białym ze złotym paskiem. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze brązowym ręcznie patynowanym. Lampa wspaniale prezentuje się w ekskluzywnych, klasycznych i nowoczesnych pomieszczeniach, nadając im stylu i blasku.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 26 cm |
| Wysokość | 21 cm |
| Waga | 0,74 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy patynowany |
| Kolor klosza / abażura | biały ze złotym paskiem |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 