Zac lampa wisząca 2-punktowa czarna 1038H1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca ze szklanymi kloszami - biała matowa 20 cm i przezroczysta 30 cm. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Możliwość podłączenia lampy tak, aby świeciła jedna żarówka lub druga lub wszystkie (pod warunkiem, że instalacja w pomieszczeniu jest rozdzielona na 2 obwody).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 72,5 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm - biała matowa, 30 cm - przezroczysta |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy i przezroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (1 + 1) |


by 