Zane lampa wisząca 2-punktowa szara SL.0966
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z kloszami wykonanymi z betonu. Elementy drewniane wykończone w kolorze naturalnym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 30 cm x 7 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 28 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 7 cm |
| Kolor konstrukcji | drewno (kolor naturalny) |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | beton |
| Materiał | drewno, beton |


by 