Zelta Midi lampa wisząca 3xE27 niebieska 62629
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punkowa z możliwością regulacji położenia źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze niebieskim. Jej minimalistyczny design sprawia, że doskonale komponuje się z wnętrzami urządzonymi w stylu nowoczesnym, skandynawskim, klasycznym oraz loftowym, wprowadzając do nich harmonię i ciepły charakter. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | jadalnia |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 75 cm x 20 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | niebieski |
| Kolor klosza / abażura | niebieski |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 