Zeus żyrandol 3xE27 mosiądz patynowany 622
towar niedostępny
Opis
Klasyczna lampa wisząca 3 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze mosiężnym patynowanym. Lampa wspaniale prezentuje się w ekskluzywnych, klasycznych i nowoczesnych pomieszczeniach, nadając im stylu i blasku.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 70 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Waga | 3,18 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz patynowany |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 1) |


by 