Zoe lampa wisząca LED 41W czarna AZ6779
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED. Czarny kolor sprawia, że doskonale komponuje się z różnymi stylami aranżacji, od industrialnego po klasyczny. Możliwość regulacji wysokości. Zastosowanie technologii 3-Step DIM pozwala na dostosowanie natężenia światła do aktualnych potrzeb. Idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny design i funkcjonalność.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | gabinet / biuro |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 41W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - 3-stopniowa regulacja poprzez włącznik ścienny |
| Strumień świetlny | 1640 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 80-130 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 43 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 50 cm |
| Waga | 2,6 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny matowy |
| Kolor klosza / abażura | czarny matowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 