Salon oświetlenia multilampy.pl
Zamówienia telefoniczne 502 635 029
suma: 0,00 zł Złóż zamówienie
Kategorie blog
Najczęściej wybierane

Jak dobrać lampy na szynoprzewodach? Konfigurator lamp 3D

Jak dobrać lampy na szynoprzewodach? Konfigurator lamp 3D

Lampa na szynie – oświetlenie dobrane do twoich potrzeb

Lampy umieszczone na szynoprzewodzie to elastyczne rozwiązanie, które pozwala na dostosowanie oświetlenia do indywidualnych potrzeb. Dzięki możliwości regulacji kąta padania światła i zmiany pozycji lamp, możemy stworzyć idealne warunki do pracy, relaksu czy spotkań towarzyskich. Dzięki różnym wariantom kolorystycznym szynoprzewody mogą stanowić innowacyjny dodatek do wystroju pomieszczenia, bądź zupełnie wtopić się w tło. 

Szynoprzewody aluminiowe – solidna podstawa oświetlenia 

Szynoprzewody aluminiowe to gwarancja długowieczności systemu oświetleniowego. Aluminiowy materiał jest nie tylko odporny na korozję, ale także na uszkodzenia mechaniczne, co przekłada się na długą żywotność całego systemu. Wykorzystując szynoprzewody możemy stworzyć efektowne i funkcjonalne oświetlenie w salonie, kuchni, biurze, a nawet w łazience. Szynoprzewody aluminiowe to uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Jednym  z ich największych atutów jest niewielka waga. Dzięki temu montaż takiego systemu oświetleniowego jest znacznie prostszy i szybszy, a także mniej inwazyjny dla struktury budynku. Co więcej, lekkość szynoprzewodów aluminiowych pozwala na większą swobodę w projektowaniu oświetlenia. Możemy dowolnie konfigurować układ lamp, dostosowując go do specyfiki pomieszczenia i naszych indywidualnych potrzeb.

Konfigurator 3D lamp na szynoprzewodach – wizualizacja oświetlenia w pomieszczeniu 

Konfigurator 3D to innowacyjne narzędzie, które pozwala na wirtualne zaprojektowanie oświetlenia w dowolnym pomieszczeniu. Dzięki niemu, możemy zobaczyć, jak dokładnie będzie prezentowało się wybrane przez nas oświetlenie jeszcze przed jego montażem. To nie tylko ułatwia wybór odpowiednich lamp, ale także pozwala na uniknięcie błędów i nieporozumień związanych z wymiarami, a co chyba najważniejsze w przypadku wszelkich zakupów ostateczną ceną całości. 

Jak korzystać z konfiguratora lamp na szynoprzewodach?

Marzysz o oświetleniu idealnie dobranym do twoich potrzeb oraz wystroju kuchni, salonu czy łazienki. Wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość zobacz na żywo konfigurację wybranego przez ciebie produktu w twoim pomieszczeniu, sprawdź rozmiar, dopasuj kolor i aranżuj dowolnie swoje wnętrze!

  1. Wybierz układ szynoprzewodów 
  2. Wybierz kolor szynoprzewodów 
  3. Dostosuj wymiary szynoprzewodów 
  4. Wybierz miejsce, w którym podłączysz lampę do prądu
  5. Wybierz ilość lamp na odcinku szynoprzewodu 
  6. Wybierz lampy do szynoprzewodów
  7. Kliknij zobacz w pomieszczeniu i ciesz się wizualizacją – aby zobaczyć produkt w swoim wnętrzu, użyj naszej aplikacji mobilnej Make Your Light.

Po więcej artykułów i poradników zapraszamy na naszego bloga:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium