Franklin kinkiet 1-punktowy szary MB-HN5050-1-GR+S.NICK
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z regulowanym położeniem źródła światła. Elementy metalowe w kolorze szarym i niklu satynie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 22,5 cm |
| Wysokość | 17 cm |
| Kolor konstrukcji | szary + chrom |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 