Fog kinkiet elewacyjny ścienny 2-punktowy 3404
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 2 punktowy z metalowym kloszem świecący góra - dół. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze grafitowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 17 cm |
| Wysokość | 30,5 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 