Basalt kinkiet podtynkowy 1-punktowy 3412
towar niedostępny
Opis
Kinkiet podtynkowy 1 punktowy z kloszem z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze grafitowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 22,5 cm |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy/ciemnoszary |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 