Monterrey LED lampa ogrodowa stojąca 1-punktowa 9507
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca 1 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W LED |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 40 stopni |
| Strumień świetlny | 410 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Rozpiętość/średnica | 15 cm |
| Wysokość | 62 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 