Melisa D23 lampa wisząca 1-punktowa złota MDM-3943/1 GD
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem osłoniętym kloszem drucianym. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 23 cm |
| Wysokość | 103 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 33 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały + złoty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 