Cristallo żyrandol 8-punktowy LP-2940/8P
towar niedostępny
Opis
Żyrandol 8 punktowy świecznikowy ozdobiony przezroczystymi kryształkami. Posiada również szklane przezroczyste elementy konstrukcyjne. Części metalowe wykończone w chromie. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 8-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 68 cm |
| Wysokość | max. 130 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 57 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal, szkło, kryształki |


by 