Lollipop lampa wisząca 7-punktowa P0295
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 7 punktowa ze szklanymi kulistymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiądzu. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w industrialne jak i nowoczesne wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 140 cm |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 18 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 