Caen lampa wisząca 1-punktowa szara/złoto szczotkowane 107924
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym ruchomym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze szarym ze wstawkami w kolorze złota szczotkowanego. Możliwość regulowania wysokości. Bardzo dobrze będzie wyglądać w salonie, biurze czy sypialni.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 32 cm |
| Wysokość | 186 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 36 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 32 cm |
| Waga | 1,23 kg |
| Kolor konstrukcji | szary |
| Kolor klosza / abażura | szary |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 