Bianco lampa wisząca 9-punktowa złota/biała 107994
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 9 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Idealnie oświetli duże pomieszczenia oraz spełni rolę dekoracyjną.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 9-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 57,5 cm |
| Wysokość | 204 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 54 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 