Magnolia kinkiet 2-punktowy czarny RLB94016-2B
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy wykończony w kolorze czarnym. Lampa przyozdobiona zwisającymi kryształkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 34 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal, akryl |


by 