Quadratus LED lampa wisząca 5-punktowa biała AZ2851
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze w kształcie kwadratów. Możliwość pracy ze ściemniaczem. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 105W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 6500 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 120 cm x 15 cm |
| Wysokość | 160 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 