Louise LED lampa wisząca 14-punktowa chrom AZ3426
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 14 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulowania wysokości. Lampa będzie idealnym uzupełnieniem każdego designerskiego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 14-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 45W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 100 cm |
| Wysokość | 180 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 75 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 