Stylo lampa wisząca 1-punktowa czarna AZ0116
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem osłoniętym szkłem. Oprawa lampy wykończona w chromie. Możliwość regulowania wysokości. Doskonałe oświetlenie do wszystkich nowoczesnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 5 cm |
| Wysokość | 128 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 63 cm |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 