Sanosti LED kinkiet 1-punktowy WL-86778-1D
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w chromie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 900 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 90 cm x 7,8 cm |
| Wysokość | 3,9 cm |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 