Rondo Kids lampa wisząca 1-punktowa niebieska 3232
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z materiałowym niebieskim abażurem od spodu przysłonięty tworzywem sztucznym. Oprawa lampy wykończona w kolorze białym. Możliwość regulowania położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 40 cm |
| Wysokość | 110 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,60 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | niebieski |
| Osłona źródła światła | tkanina + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 