Erich lampa wisząca 12-punktowa nikiel MOD221-PL-12-N
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 12 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w nikiel satyna. Mocowanie składa się z trzech części, dzięki czemu wysokość lampy można regulować.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 12-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 110 cm x 50 cm |
| Wysokość | 70-140 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 42,7 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 6,8 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 