Erich kinkiet 2-punktowy nikiel MOD221-WL-02-N
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze nikiel satyna.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 15 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 33 cm |
| Wysokość | 36 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 14,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 1,04 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel satyna |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 