Vienna lampa wisząca 5-punktowa MLP5577
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa ze szklanymi kloszami w kształcie kuli. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 75 cm |
| Wysokość | 30 - 100 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 