Georgia D60 LED plafon 1-punktowy biały LP-049/1C WH CCT
towar niedostępny
Opis
Plafon 1 punktowy ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze białym. Możliwość regulacji temperatury barwowej światła od ciepłej poprzez naturalną aż po zimną (wybór w podsufitce przed zawieszeniem).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 120 stopni |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 