Cortez lampa wisząca 3-punktowa biała 110600331
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z materiałowymi białymi abażurami. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym matowym. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Do energooszczędnego oświetlenia zalecane jest użycie źródła światła LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 47 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 