Selter lampa wisząca 3-punktowa biała 553/3
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z metalowymi kloszami. Całość lampy wykończona w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości. Możliwość podłączenia lampy na dwa obwody świecenia poprzez zmianę podłączenia przewodów na kostce przełączeniowej, zalecamy, aby modyfikację wykonał elektryk.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 45 cm |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 45cm/50cm/55cm |
| Szerokość klosza / abażura | 3 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Podział na 2 obwody świecenia | tak (2 + 1) |


by 