Selter lampa wisząca 1-punktowa biała 553/1
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z metalowym kloszem. Całość lampy wykończona w kolorze białym. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 20 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 8 cm |
| Wysokość | max. 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 55cm |
| Szerokość klosza / abażura | 3 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 