Korda lampa wisząca 5-punktowa chrom 62153
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa ze szklanymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym z chromowanymi wstawkami. Regulowana wysokość. Lampa pasuje zarówno do nowoczesnego i eleganckiego wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 97 cm x 13 cm |
| Wysokość | 90 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 13 cm |
| Waga | 2,56 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + chrom |
| Kolor klosza / abażura | posrebrzany |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 