Ruben kinkiet 1-punktowy czarny 00224/01/30
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z metalowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Oprawa żarówki w kolorze mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 22 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 18 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Waga | 0,85 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + miedź |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal |


by 