Ruben lampa stołowa 1-punktowa czarna 00524/01/30
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z metalowym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Oprawa żarówki w kolorze mosiądzu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 22 cm x 22 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + mosiądz |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal |


by 