Ramzi lampa stołowa 1-punktowa brązowa 47506/81/43
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa 1 punktowa z materiałowym brązowym abażurem. Podstawa wykonana z wysokiej jakości ceramiki w kolorze brązowym. Ramzi łączy naturalne materiały i delikatne kolory w eleganckiej lampie stołowej. Włącznik znajduje się w przewodzie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 18 cm |
| Wysokość | 26 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 13 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm/18 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | brązowy |
| Kolor klosza / abażura | brązowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina, ceramika |


by 