Aven IP65 lampa sufitowa 1-punktowa biała 22963/01/31
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z metalowym kloszem osłoniętym szkłem. Oprawa lampy wykończona w kolorze białym. Aven ma trzy milimetry dodatkowej wysokości, ponieważ oprawa reflektora sufitowego jest pokryta szklaną płytą która chroni źródło światła. To dlatego, że Aven został zaprojektowany specjalnie do łazienek. I widać to w wysokiej jakości aluminium z którego wykonano ten reflektor.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP65 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 9,3 cm x 9,3 cm |
| Wysokość | 9,6 cm |
| Waga | 0,4 kg |
| Kształt | kwadratowy |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 