Carlyn IP54 lampa sufitowa 2-punktowa czarna 27100/02/30
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa ze szklanymi kloszami. Stylowe szklane kapsuły chronią źródła światła. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Ta lampa sufitowa o nazwie Carlyn została specjalnie zaprojektowana do bezpiecznego użytkowania w łazience (IP54).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 6W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 25 cm x 25 cm |
| Wysokość | 12,6 cm |
| Waga | 1,85 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 