Course LED lampa podłogowa 1-punktowa nikiel R42051107
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa podłogowa 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego niklu. Jasność oprawy można regulować za pomocą wbudowanego czujnika ściemniania. Ostatnie wybrane ustawienie światła zostaje zapamiętane i użyte po ponownym włączeniu lampy. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 11W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 950 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | podstawa 20,5 cm x 20,5 cm |
| Wysokość | 145 cm |
| Kolor konstrukcji | nikiel |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 