Petty D20 lampa sufitowa 1-punktowa chrom R60451006
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa z przezroczystymi kryształkami. Elementy metalowe wykończone w chromie. Lampa idealnie pasuje do eleganckich i nowoczesnych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 20 cm |
| Wysokość | 27 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 22 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Waga | 1,01 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 