Route LED lampa sufitowa 2-punktowa nikiel R62472107
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 2 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze matowego niklu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 56 cm x 9 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga | 0,35 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 