Pearl LED kinkiet elewacyjny 1-punktowy antracyt 221160142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 900 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 10,5 cm |
| Wysokość | 16 cm |
| Waga | 0,37 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, akryl |


by 