Piave LED lampa sufitowa zewnętrzna 1-punktowy z czujnikiem ruchu antracyt 676960142
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa zewnętrzna 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym białym tworzywem sztucznym. Korpus lampy wykonany z tworzywa sztucznego w kolorze antracytu. Ta oprawa włącza się automatycznie za pomocą zintegrowanego czujnika ruchu.
- wykrywanie ruchu: max 10 m,
- regulowany czas świecenia: 5 s, 60 s., 3,10 min,
- regulacja natężenia oświetlenia zewnętrznego przy której zaczyna działać czujnik ruchu: cała doba lub tylko noc.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 12W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 30 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Waga | 0,84 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Uwagi | możliwość motażu na ścianie i/lub suficie |
| Czujnik ruchu | tak |


by 