Remdal LED lampa wisząca 5-punktowa czarna/mosiądz PND-16374-5-BK-4K
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca ze zintegrowanym źródłem światła LED w kolorze mosiężnym i czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 30 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | Nie |
| Strumień świetlny | 2300 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 130 cm x 10 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty mosiądzowany + czarny |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 