Aruba LED lampa stołowa ogrodowa biała R57080101
towar niedostępny
Opis
Lampa stołowa ogrodowa z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa wykonana z tworzywa sztucznego w kolorze białym z ozdobnym uchwytem. Lampa jest zasilana i ładowana za pomocą wbudowanego akumulatora przez złącze USB. Czas ładowania 5 godzin, czas świecenia ok. 8 godzin. Oprawa posiada moduł zmiany kolorów RGBW (czerwony, zielony, niebieski, biały). Lampa posiada zabudowany włącznik i wyłącznik.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 1W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 70 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) + RGB |
| Rozpiętość/średnica | 13 cm |
| Wysokość | 20,5 cm |
| Waga | 0,43 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 