Sencillo lampa wisząca 3-punktowa mosiądz 108261
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 3 punktowa wykonana z metalu w kolorze mosiądzu. Możliwość regulowania wysokości. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość | 185,5 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 35,5 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 2,45 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiądz |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 