Edison lampa wisząca 2-punktowa czarna/miedź 1998/2 BL CO
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 2 punktowa z metalowymi siatkowymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i w kolorze miedzi. Możliwość regulacji wysokości. Lampa zachwyca swoim niebywałym wyglądem. Idealnie pasuje do nowoczesnych i loftowych wnętrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 40 cm |
| Wysokość | 100 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + miedź |
| Kolor klosza / abażura | miedziany |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal |


by 