Volda Picolo lampa wisząca 4-punktowa złota 63089
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa ze szklanymi kloszami w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i klasyczne wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 