Porter IP44 kinkiet (spot) 1-punktowa czarny ML7642
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z regulowanym położeniem źródła światła wykończony w kolorze czarnym. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności do bezpiecznego użytkowania w łazience (IP44). Montaż możliwy zarówno jako kinkiet na ścianę lub jako lampa na suficie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GU10 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 50 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 8 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 14 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 