Merci lampa wisząca 5-punktowa czarna/złota 32395
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa wykonana z metalu w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Możliwość regulowania wysokości. Lampa idealnie wkomponuje się zarówno w nowoczesne jak i loftowe wnętrza.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 76 cm x 26 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 8,97 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | metal (druciany, siatka) |
| Materiał | metal |


by 