Ring LED lampa sufitowa (z pilotem) 3-punktowa chrom DRS2032/3
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w chromie. Pilot w komplecie umożliwiający zmianę barwy światła z ciepłej na zimną oraz możliwość ściemniania. Dodatkowa możliwość podświetlania podsufitki w różne kolory.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 47 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 4800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 54 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Lampa z pilotem | tak |


by 