Eco lampa wisząca 3-punktowa 5771
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z abażurami wykonanymi z białej i beżowej tkaniny. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym, elementy drewniane w kolorze jasnym naturalnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy. Lampa idealnie wkomponuje się we wnętrza w stylu boho czy też retro.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 77 cm x 20 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 20 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + drewno (kolor naturalny) |
| Kolor klosza / abażura | biały + beżowy |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, drewno, tkanina, tworzywo sztuczne |


by 