Oslo lampa wisząca 3-punktowa biała 4712
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z metalowymi białymi kloszami. Elementy drewniane w kolorze jasnym naturalnym. Możliwość skrócenia wysokości lampy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 118 cm x 27 cm |
| Wysokość | 115 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 27 cm |
| Waga | 3,3 kg |
| Kolor konstrukcji | biały + drewno (kolor naturalny) |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, drewno |


by 